Przechowalnia rzeczy, czyli wojny magazynowe w Polsce

Magazyny garażowe pełne mebli, ubrań, antyków, sprzętów i wielu innych, czasami niespodziewanie cennych rzeczy. Do tego duża dawka adrenaliny i pewna doza niepewności. Jest o co walczyć? Wątpliwości co do tego nie mają uczestnicy reality show „Wojny magazynowe” przedstawiającego zmagania osób licytujących na aukcjach garażowe schowki.
Idea magazynowania rzeczy w kontenerach dotarła też do Polski. Magazyny samoobsługowe zyskują coraz większą popularność i to nie tylko za sprawą amerykańskiego reality show.
Realia miejskiej dżungli, czyli coraz mniej przestrzeni i coraz droższy metraż, wymuszają szukania alternatyw dla piwnic, strychów czy balkonów. Magazyny samoobsługowe self storage to nic innego jak komórki lokatorskie XXI wieku! Zamykane na kłódkę metalowe boksy z nielimitowanym dostępem jedynie dla posiadaczy kodu. Brzmi jak science-fiction? Dla naszych Klientów to codzienność.
Jakie skarby możemy znaleźć w magazynach self storage? Dowiedz się, co najczęściej przechowują nasi Klienci – możesz się zaskoczyć, jakie rzeczy znajdują swoją przestrzeń w magazynach na wynajem!

 

Przechowalnia ubrań

Kobieta wybierająca ubrania w szafie widziania z niskiego kąta

Marzysz o dużej garderobie, gdzie schowasz sezonowe ubrania, które zalegają w mieszkaniu zimą lub latem? Teraz możesz ją sobie wynająć. Ubrania, buty czy walizki to najpopularniejsze rzeczy przechowywane w magazynach samoobsługowych. Nasze kontenery możesz dowolnie zaaranżować, oprócz standardowych pudeł czy kartonów, można je wyposażyć w szafki, stojaki, pokrowce, a nawet manekiny!

 

Siłownia

kobieta robiąca przysiady na drewnianym pudle

Drugie miejsce na liście najczęściej magazynowych rzeczy zajmuje zarówno sezonowy, jak i całoroczny sprzęt sportowy. W kontenerach przechowuje się np. narty, snowboardy, sanki, łyżwy, rolki, namioty, wózki golfowe, sprzęt wodny, jak kajaki, skutery, motorówki, żagle, deski surfingowe, ale też np. wyposażenie siłowni.

 

Garaż

Brak miejsca na parkingu? Zbyt wysokie opłaty za postój? Wynajmij sobie niezależność i całodobowy dostęp!

Magazyny samoobsługowe nie bez powodu często zamiennie nazywane są garażami. Możesz zaparkować w nich nie tylko rower, ale też motocykle, quady, skutery czy chociażby hulajnogi. Dodatkowo w boksie możesz przechować opony letnie i zimowe, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat w serwisie.

Kluczową przewagą magazynów samoobsługowych nad parkingami jest gwarancja bezpieczeństwa. Każdy z boksów zamykany jest na kłódkę, której właścicielem pozostaje jedynie najemca. Dodatkowo cały plac objęty jest całodobowym monitoringiem, a dostęp do niego mają jedynie posiadacze specjalnych kodów.

 

Hotel dla mebli

zielony pokój z sofą na nóżkach w skandynawskim stylu

Remont, przeprowadzka, dłuższy wyjazd? Wbrew pozorom nie tylko takie sytuacje skłaniają klientów do wynajęcia magazynów samoobsługowych. Stare meble i cenne antyki, często o wartości sentymentalnej również znajdują tu swoje miejsce. Nie zapominając też o meblach sezonowych, zwłaszcza tych ogrodowych (jak np. stół, hamak, grill itp.). Z kolei latem miłośnicy świętego Mikołaja przechowują u nas wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne i inne zimowe skarby.

 

Kolekcje hobbystyczne

Marzysz o własnej bibliotece? A może jesteś kolekcjonerem winyli lub sklejasz samoloty? Magazyny samoobsługowe to idealne miejsce na Twoje zbiory. Nie zawsze uda się „wyrosnąć” z niektórych zajawek – daj sobie szansę na ich powrót!

 

Rynek e-commerce

Jesteś właścicielem sklepu internetowego i nie masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania towaru, materiałów reklamowych czy dokumentów? A może prowadzisz jednoosobową działalność rękodzielniczą i nie masz gdzie trzymać materiałów? Magazyny samoobsługowe to świetne rozwiązanie w takich sytuacjach. Całodobowy dostęp, możliwość dostosowania wielkości magazynu do potrzeb, gwarancja bezpieczeństwa to tylko niektóre z zalet takiego rozwiązania.

Leave a Comment