Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania

FAQ - Często zadawane pytania

Umowa i warunki współpracy

Proces wynajmu COMBOXa można opisać w kilku krokach:

 1. Kontakt telefoniczny, mailowy, poprzez media społecznościowe lub osobisty
 2. Wybór wielkości magazynu i czasu trwania najmu
 3. Podpisanie umowy + otrzymanie kodu dostępu oraz kłódki do magazynu
 4. Przeprowadzka do Twojego COMBOXa

Umowa może być zawarta zarówno przez osobę prywatną, jak i firmę. W przypadku osób prywatnych prosimy o ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Z kolei w przypadku firm konieczny jest numer NIP.

Oczywiście, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia spotkania na placu self storage i obejrzenia swojego Comboxa.

Minimalny okres najmu wynosi 14 dni. Umowę można zawrzeć zarówno na czas określony, jak i nieokreślony. Jeśli nie masz pewności na jaki okres będziesz potrzebował magazynu, zalecamy zawarcie umowy na czas nieokreślony z opcją czternastodniowego okresu wypowiedzenia.

Magazyn możesz wynająć „od ręki” – na przykład w dniu wizyty na placu lub w każdym innym dogodnym terminie, ustalonym wcześniej z nami.

Jak najbardziej, cały proces możemy przeprowadzić zdalnie, łącznie z podpisaniem umowy. Formalności możemy dopełnić za pośrednictwem email.

Oczywiście, istnieje możliwość przedłużenia umowy najmu. Wystarczy przekazać nam taką informację kilka dni przed końcem umowy, można to zrobić mailowo lub telefonicznie. Cały proces możemy przeprowadzić zdalnie.

Oczywiście, umowę można zakończyć w każdym momencie jej trwania, z zachowaniem czternastodniowego okresu wypowiedzenia.

Płatności

Przy przedłużania najmu na kolejne miesiące czy lata istnieje możliwość uzyskania promocji.

Po nieopłaceniu schowka, zawartość jest poddawana windykacji i utylizacji.

COMBOX'y

Oczywiście, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie.

W swojej ofercie mamy magazyny o 4 rożnych metrażach:

 1. Powierzchnia: 3m² – szerokość: 150cm, wysokość: 206cm, długość: 205cm
 2. Powierzchnia: 6m² – szerokość: 205cm, wysokość: 206cm, długość: 300cm
 3. Powierzchnia: 9m² – szerokość: 205cm, wysokość: 206cm, długość: 451cm
 4. Powierzchnia: 12m² – szerokość: 205cm, wysokość: 206cm, długość: 602cm

Zachęcamy do skorzystania z opcji kalkulatora na naszej stronie internetowej do obliczenia ile miejsca potrzebujesz oraz do kontaktu telefonicznego z konsultantem, który na pewno pomoże w doborze odpowiedniej wielkości Comboxa. Kalkulator jest dostępny w zakładce KALKULATOR KOSZTÓW.

Z uwagi na zróżnicowane zapotrzebowanie naszych Klientów, magazyny nie są wyposażone w meble. Z doświadczeniami wiemy, że Klienci najczęściej wybierają kartony i regały. Istnieje oczywiście możliwość wynajęcia lub zakupu pasujących regałów i innych rzeczy przydatnych do pakowania i przechowywania. Z naszą ofertą możesz zapoznać się na stronie internetowej w zakładce Sklep.

Boksy nie są ogrzewane, ale ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane charakteryzują się wysoką odpornością na zmieniające się warunki atmosferyczne. Nic do środka się nie naleje!

W schowkach nie ma dostępu do prądu, ale możemy zaproponować solarny system oświetleniowy.

Przechowywanie

Nie możesz przechowywać wszelkich przedmiotów uznanych za nielegalne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, rzeczy pochodzących z przestępstw, przedmiotów niebezpiecznych, toksycznych, mocno żrących, wszelkiego rodzaju chemikaliów, paliw, olejów, smarów, śmieci, odpadów, nawozów, produktów spożywczych łatwo psujących się oraz żywych zwierząt.

Oczywiście. Oferta jest dostępna na zakładce SKLEP.

Jak najbardziej. Po podpisaniu umowy, Klient otrzymuje indywidualny kod dostępu na teren COMBOX’a. Rzeczy przywozi wtedy, kiedy jest najwygodniej. Dostęp do magazynu jest niczym nieograniczony.

Ze względu na to, że magazyny nie są ogrzewane istnieje spora szansa powierzchniowej kondensacji pary wodnej. Dokumenty zalecamy trzymać w szczelnych pojemnikach.

Przechowanie jak najbardziej tak. Niestety ćwiczyć już nie.

Jak najbardziej. Jedyny warunek to konieczność przechowywania pojazdów i maszyn bez paliwa. Zatem za każdym razie należy opróżnić zbiornik paliwowy.

Nasze schowki są monitorowane całą noc i cały dzień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli jednak istnieje potrzeba to można dodatkowo swój majątek ubezpieczyć. Indywidualną ofertę przedstawimy na miejscu.

Bezpieczeństwo

COMBOX Self Storage wyposażony jest w nowoczesny system zabezpieczeń. Bezpieczeństwo to dla nas kluczowa kwestia. 24-godzinny monitoring, alarmy informujące o nieupoważnionym wejściu na teren. Każdy z klientów otrzymuje indywidualny kod dostępu do bramy, umożliwiający wejście do swojego magazynu 24 godziny na dobę. Dodatkowo każdy magazyn jest zabezpieczony własną kłódką Klienta.

Zabezpieczeniem jest indywidualny kod dostępu, który otwiera i zamyka bramę wjazdową automatycznie.

Jak najbardziej. Można też ją zakupić u nas. Pełna dowolność w tej kwestii.

Transport i inne opcje dodatkowe

Po podpisaniu umowy, Klient otrzymuje indywidualny dostęp do swojego magazynu. Rzeczy można przywieźć samemu lub zlecić firmie przewozowej.

Jak najbardziej mamy w swojej ofercie usługę transportu z mieszkania/firmy do magazynu. Zamów nasz COMBOX-TAXI i niczym więcej się nie przejmuj.

Sam decydujesz, w jakim czasie przewieziesz rzeczy. Ze względu na kod dostępu, masz dostęp do swojego magazynu 24 godziny na dobę.

Podjazd do schowka jest wygodny i bezproblemowy. Podłoże jest utwardzone. Dodatkowo, możemy rozłożyć 16m2 podłogi do przemieszczania się wózkiem paletowym. Dodatkowo możemy udostępnić wózek paletowy. Wszystko oczywiście za darmo!

Podjazd do każdego magazynu jest bezproblemowy i bezpośredni. Na miejscu jest też parking. Nie trzeba niczego wnosić i nosić. Samochodem pod samo wejście swojego BOXA.

 • transport DOOR 2 DOOR – zamów nasz COMBOX-TAXI i niczym więcej się nie przejmuj.
 • ozonowanie na miejscu – ozonowanie samochodu i rzeczy w Twoim COMBOXIE.
 • wynajem lub zakup rzeczy/mebli przydatnych do przechowywania, z którymi możesz zapoznać się na stronie internetowej w zakładce Sklep.

Nowinki i newsy ze świata Self Storage

Zapraszamy na naszego bloga - na pewno dowiesz się czegoś ciekawego ze świata self storage.
Każdy kto lubi mieć wszystko poukładane znajdzie tu coś dla siebie 🙂

W prostocie siła, czyli o fenomenie trytytki

Szaleństwo na punkcie self storage ogarnęło cały świat. Trwa prawdziwy boom na przechowywanie rzeczy w magazynach samoobsługowych. Na przykład w USA z samoobsługowych magazynów korzysta już co dziesiąta osoba. Nic więc dziwnego, że motyw self storage pojawił się nawet w jednym z moich ulubionych seriali.

Self Storage – pewna inwestycja na niepewne czasy

Szaleństwo na punkcie self storage ogarnęło cały świat. Trwa prawdziwy boom na przechowywanie rzeczy w magazynach samoobsługowych. Na przykład w USA z samoobsługowych magazynów korzysta już co dziesiąta osoba. Nic więc dziwnego, że motyw self storage pojawił się nawet w jednym z moich ulubionych seriali.

Kot w kartonowym pudełku, ciekawski kot, wesoły zwierzak, kocia twarz
Dlaczego koty chowają się w pudełkach?

Często posiadacze kotów reagują zdziwieniem na fakt, że ich pupil, zamiast docenić urok i funkcje nowo zakupionej dla niego zabawki jest znacznie bardziej zainteresowany pudełkiem po zabawce. Dlaczego koty tak bardzo lubią pudełka i skąd zwyczaj, że koty chowają się w pudełkach? Powodów jest wiele i dobrze, aby wszyscy miłośnicy kotów zrozumieli potrzeby swoich pupili i wynikające z nich, często zaskakujące dla nas zachowania.

Pracownik z czerwoną czapką z daszkiem czeka na telefon przez aplikację whatsapp na zielonym banerze
Cień pod banerem UIX